RAFAŁ LINCNER

Swoim 16-letnim doświadczeniem scenicznym Rafał gwarantuje wysoki poziom programu.

Z wykształcenia i zawodu jest czynnym nauczycielem, co w kontaktach osobistych i scenicznych przejawia się wysoką kulturą osobistą mającą przełożenie na kontakt z publicznością i organizatorami.

Również teksty utworów i wykonywanych skeczy nie naruszają norm obyczajowych, ani też nie przekraczają pewnych granic.

Ciągle pracuje nad swym programem, dbając o wysoki poziom tekstów i treści teledysków.

Na pewno nie brak mu nowych pomysłów czekających w kolejce na swą realizację.

 

Dla organizatorów imprez posiadamy kilka ofert uświetnienia ich wydarzeń.

           

Rafał Lincner jako konferansjer poprowadzi Państwa imprezy. Na scenie występował już i prowadził koncerty największych polskich artystów, sportowców i celebrytów.

 

            Wraz ze swoim Zespołem wykonuje program Rafał Lincner Biesiadnie.

Pięcioosobowy skład podczas godzinnego występu serwuje utwory śpiewane w gwarze śląskiej. Do tego programu należy m. in. utwór ,,Mój dom jest wszędzie”. Pomiędzy piosenkami znajdziemy humor i elementy kabaretowe.

            Wspólnie z Zespołem prowadzi również biesiady. Program ten zwany Śląska Biesiada Rafała Lincnera trwa około 2,5 - 3 godzin. W tym czasie Rafał występuje jako prowadzący lub prezes biesiady, natomiast grupie towarzyszy zespół muzyczny, w składzie instrumentalnym:

- saksofon

- instrumenty klawiszowe

- gitara

Program zawiera wiele konkursów, zabaw, humoru i elementów tradycyjnych śląskich gwarków. Podczas programu utwory Rafała Lincnera przeplatane są śpiewaniem z biesiadnikami tradycyjnych utworów biesiadnych m.in. Pije Kuba; Szła dzieweczka; Górniczy walczyk; Zielony mosteczek; Hej sokoły; Andzia; Glory, glory; Gdybym miał gitarę; Karolinka i wiele innych.

Dostarczymy na Państwa biesiadę niezbędne akcesoria biesiadne np. dyby, (…) piwne, akcesoria do konkursów.