TOMASZ CALICKI - zodiakalna Ryba, to wokalista z ponad dwudziestoletnim stażem scenicznym, laureat znanego telewizyjnego programu "Szansa na Sukces", charakteryzujący się miłą i "ciepłą" barwą głosu. Od 1991 roku do chwili obecnej występuje z zespołem Eliot, znanym telewidzom telewizji TVS m.in. z takich przebojów,jak: "Dziewczyna ze Śląska", "Kwiaty dla mamy", "Na miłość nigdy nie jest za późno", "Lato i Ty". W zespole Tomasz pełni rolę głównego wokalisty, wodzireja,klawiszowca i saksofonisty.

Jednocześnie w latach 2000-2010 Tomek był współzałożycielem oraz wokalistą i wodzirejem znanego nie tylko na Śląsku zespołu kabaretowo-biesiadnego Śląskie Szwagry. Telewidzowie Polsatu zapewne pamiętają ten zespół z popularnego niegdyś programu "Disco Relax". Ich największe przeboje to: "Irena, Irena", "Moje kawiarenki", "Dorka" i wiele, wiele innych.

Obecnie artysta poleca swoją solową płytę pt."Spełnione marzenia", która zawiera kilkanaście melodyjnych, łatwo "wpadających w ucho" piosenek, a videoclipy promujące ów krążek można oglądać na antenie telewizji TVS.
Największe przeboje Tomasza Calickiego,to : "Jedno serce-dwie dziewczyny", "Wrócę do Paryża", "Buzuki i Ty", "Miłość czasem zjawia się", "Księżniczko ma".